понеділок, 25 червня 2018 р.

Раджу прочитати

   
  Фантастична повість київської письменниці Ніки Ініної розповідає про чудових істот — хрангелів, мета яких — підтримувати, оберігати, охороняти довірених їм дітей. Навіювати їм гарні сни. Бути поруч, коли дитині боляче. Або просто сумно.
    Драматична історія починається тоді, коли в  Департаменті дитинства починають фіксувати нечувані сплески дитячої/підліткової агресії. Старійшини хрангелів розуміють, що це робота темнонів (сил зла), які прагнуть захопити дитячі душі.  На острові в морі існує табір для талановитих дітей, куди вони якраз зїхались, а серед тих дітей є одна, яка може протистояти темнонам. У прагненні захистити цю дитину від темнонів хрангели збудували над островом енергетичний купол... який ізолював дітей від зовнішнього світу вза-га-лі. Немає ні звязку, ні дорослих, і що найстрашніше —обмежений запас їжі, якої з кожним днем стає менше. 
Із дітьми все буде добре — адже хрангели розпростерли над ними свої крила.

Ця історія про те, як одного разу звичайні підлітки потрапили у вир неймовірних подій. Ця незвичайна повість — про одвічну боротьбу Добра і Зла, про вірну дружбу й перше кохання, про вірус агресії та дітей-вундеркіндів.

Немає коментарів:

Дописати коментар