понеділок, 25 червня 2018 р.

Раджу прочитати

    Кожен казковий світ живе за своїми законами. І якщо гармонія порушується, то у казкових світах, як, до речі, і в реальності, починають відбуватися страшні речі.
    Кожного ранку бук Гаврик і Джульєтта мають наповнити цеберко рідиною зі страшного Чорного озера, яке пульсує і вистрілює по сміливцях струменями, від яких дуже важко ухилитися. У цьому полягає їхня служба жахливому чаклуну-тирану Нариту, який захопив чарівну країну.
    Війна була програна триста років тому, але це досить недавно для чарівних істот, які живуть дуже довго. Наслідки поразки були страшні. Нарит не лише захопив усю владу, але й змінилися самі чарівні істоти, які втратили магічні здібності: блоти стали садівниками, смарги жебракують, а дракони більше не можуть дихати вогнем. Усім заправляють підступні песиголовці, тупоголові тролі, кровожерливі крилуни, а елітою війська чаклуна є відьмаки на мітлах.
    Як у кожному пророцтві, легенді чи казці, ніхто не знає своєї долі, і важливо зробити перший крок на тому шляху. Хоча цей крок може бути небезпечним і важким, навіть якщо ти обраний, а доля чекала на тебе триста років.
    Не знає про веління долі юний бук Гаврик,  його симпатична дракониця Джульєтта не відає, що буде першим драконом, до якого повернеться вогненне дихання. І звісно,  лепрехун Шмигун, який три сторіччя беріг зашифрований завдяки хитромудрому закляттю щоденник короля Крива, бо обіцяв передати його тому, хто здатен битися з темрявою.
     У книзі ще багато цікавих героїв: відчайдушний сміливець горобець Петяка, розумний і дивакуватий провидець пугач Понтій та інші, кому судилося стати на боротьбу з тиранією Нарита.
Є у тому чудернацькому світі ненажерливі і страшенно небезпечні печені помідори, і вогнедишні кури, і дерева, які співають пісні, і не менш дивні жаби, і багато інших створінь.

Немає коментарів:

Дописати коментар